Компанія


Tools


Інновації

CleanControl – природна чистота


Як і всі інші будівельні матеріали, профілі піддаються впливу погодних факторів і забруднень і вимагають регулярного очищення. Дослідники компанії profine розробили спосіб обробки матеріалу, завдяки якому профіль в значній мірі самоочищається за рахунок фотокаталітичної реакції. Оброблена поверхня містить найдрібніші частинки діоксиду титану (TiO2), під впливом яких органічні забруднення віддаляються під впливом світла і вологи. Будівлі з великою площею зовнішнього скління зберігають завдяки цьому доглянутий зовнішній вигляд, крім того, це дозволяє звести до мінімуму витрати по очищенню.

AluFusion – єдина в своєму роді композиція


Завдяки використанню особливої технології з'єднання компанія profine змогла особливим чином об'єднати два матеріали - алюміній і пластик. Вони доповнюють гідності один одного і взаємно підвищують споживчі якості. Від кожного матеріалу найкраще: тепло, тиша і висока економічність від пластмаси, а зовні - тонка естетичність і стабільність алюмінію. Завдяки відмінній статичній міцності система AluFusion відмінно підходить для вікон особливо великого розміру.

Система GlassWin-System – архітектура майбутнього


Система GlassWin System дозволяє здійснювати структурне скління за допомогою пластикових профілів. Скляні елементи і ПВХ-профілі склеюються спеціальним силіконовим клеєм, приблизно так, як це робиться при складанні автомобіля. Це надає елементам значно більшу статичну міцність і відкриває для архітекторів абсолютно нові горизонти для дизайну. Так, наприклад, для візуального оформлення будівель можна використовувати склопакети з дуже тонкими пластиковими віконними профілями.

PremiDoor – двері до нових вимірів


Розсувна система PremiDoor дозволяє виконати скління дуже великих отворів, наприклад виходів до саду або на терасу, забезпечуючи гнучкість використання і даючи світлу вільно проникати в приміщення. Завдяки цьому з'являються нові, різноманітні можливості по візуальному оформленню приміщень. І все це при забезпеченні високої якості. Тому що система PremiDoor - це продукт класу преміум. Розроблена на базі 70 мм профільних систем, система PremiDoor показує найвищі результати із забезпечення теплоізоляції, стабільності та герметичності. Незважаючи на свої розміри, PremiDoor від компанії profine дивно проста у відході і забезпечує велику свободу руху.

    


International Profile Group