Компанія


Tools


Філософія компанії

Випереджаючи час – майбутнє вікон в сильних брендах

profine - міжнародна група профільних брендів, орієнтованих на майбутнє. Компанія, визначальними умовами для якої є можливість формування ринку майбутнього та лідерство на ньому.


Завдяки першокласним маркам KBE, KÖMMERLING і TROCAL ми маємо потрібні профільні системи для будь-якої мети і є світовими лідерами в галузі виробництва пластикових віконних профілів.

Крім того, ми здатні швидко та індивідуально реагувати на специфічні вимоги ринків. Тому що, крім Німеччини, ми здійснюємо виробництво у Франції, Італії, Росії, Китаї, Іспанії, США та Україні і маємо в своєму розпорядженні широку мережу представництв зі збуту продукції. Відтак ми пропонуємо найвищу якість профілів і професійні консультації по всьому світі.

Компанія profine формує майбутнє пластикових вікон: інноваційними ідеями, орієнтованими на майбутнє технологіями і сильними брендами KBE, KÖMMERLING і TROCAL. Сплав досвіду, технологій ноу-хау, а також креативність та гнучкість наших брендів виводять нас на провідні позиції за якістю та обсягом виробленої продукції. Ці позиції ми прагнемо зміцнити на ринку для успіху наших клієнтів.    


International Profile Group