Навчання


Tools


Навчання

Програма навчання клієнтів була розпочата наприкінці 2007 року у зв'язку з великою потребою наших партнерів у набутті навичок у розрахунку, виготовленні і монтажі ПВХ-конструкцій, а також організації їх збуту. Протягом цього часу був розроблений ряд навчальних курсів за найрізноманітнішими напрямками, накопичений великий досвід, який дозволяє гарантувати високу якість навчання, індивідуальний підхід до кожного клієнта, доступність і простоту викладу матеріалу. Ми самі працюємо в цьому бізнесі і говоримо із слухачами однією мовою.

Одним з першочергових завдань, яке реалізується в семінарах і тренінгах, є розумний баланс як теоретичних, так і практичних знань. Кінцевою метою наших зусиль є підвищення кваліфікації фахівців компаній-переробників профілів KBE, TROCAL та Kömmerling. Наші програми створюються для професіоналів і охоплюють широке коло знань. Навчальні програми проводяться у вигляді навчальних курсів.

Як підсумок - нові конкурентні переваги наших партнерів на ринку.

Висока якість послуг, задоволеність клієнтів, підвищення загальної грамотності - принципи, які ми використовуємо у своїй роботі.

Використовувати досвід провідних компаній на ринку, а також ділитися своїм - партнерство, яке вигідне всім.

Приєднуйтесь!

 


    


International Profile Group