Навчання


Tools


Навчальні курси

Шановні партнери,

на даний момент у програмі навчання по кожній з наших торгових марок (KBE, TROCAL, Koemmerling) є такі навчальні курси:

1. Продукт - загальна інформація про концерн "Профайн", особливості виробництва ПВХ-профілю, його маркування, новинки і переваги профільних систем торгової марки, рецептура Greenline як важлива перевага на ринку, докладний розгляд профільних систем марки, питання випадання конденсату і вентиляції приміщень і шляхи вирішення цих питань. (час навчання - прибл. 2,5 год.).

2. Статика - основи статичних розрахунків віконних конструкцій з ПВХ, категорії вітрових навантажень, максимально допустимі розміри конструкцій і стулок, визначення моменту інерції з'єднувачів та рекомендації щодо їх правильного розташування. (прибл. 30-40 хв.).

3. Виробництво - опис і рекомендації по всьому технологічному процесу виробництва ПВХ-конструкцій: отримання і зберігання ПВХ-профілю, порізка, засвердлювання технологічних отворів, фрезерування, армування, зварювання, зачистка, встановлення імпостів, фурнітури, заскляння, вихід готових виробів. (прибл. 2,5 год.).

4. Монтаж - особливості правильного зняття розмірів стінного отвору і визначення розмірів конструкції, теорія монтажного шва (зазори для утеплювача), види ущільнювальних матеріалів, їх особливості, види кріплення, переваги та недоліки кожного, варіанти вузлів примикання, типові помилки монтажу. Відеоролик - показовий монтаж конструкції з рекомендаціями фахівця за кадром. (прибл. 2,5 год.).

5. Ефективні продажі - теорія продаж. Містить наступне: аналіз клієнтів, категорії клієнтів, вигоди в спілкуванні, можливі загрози, як працюємо з кожною категорією. Етапи проведення переговорів від початку і до кінця, особливості спілкування, що треба і не треба говорити клієнтам, міміка, жести, види аргументації, методика подолання заперечень, правильне завершення переговорів. (прибл. 3,5 - 4 год.).

Всі навчальні курси розроблені у вигляді слайд-презентацій. Навчання проводиться у формі бесіди лектора і слухачів, обговорення перелічених вище тем з використанням слайдів і відеоматеріалів.

З питань навчання і цікавих тем навчальних семінарів просимо звертатися по телефону або e-mail:

+38 050 384 0121 або info.ua@profine-group.com


До зустрічі на наших курсах!


    


International Profile Group