Компанія


Tools


Цифри і факти


Cтворення компанії profine - це послідовна відповідь на комплексний розвиток міжнародного ринка пластикових профілів. Під брендами KBE, KÖMMERLING і TROCAL ми виробляємо пластикові профілі для вікон і дверей, системи візуального захисту, а також плити з ПВХ.

Концерн profine GmbH - International Profile Group - виник у 2003 році шляхом об'єднання профільних підприємств HT TROPLAST під одним дахом. Центральний офіс компанії знаходиться в Тройсдорфі (Німеччина, земля Північний Рейн-Вестфалія).

До ради директорів групи profine входять Д-р Пітер Мрозік (власник і генеральний директор), Урсула Кретцшмар і Герхард Швагер.

Компанія profine є провідним підприємством галузі і роботодавцем для 3.200 співробітників в 28 місцях розміщення виробництва в 21 країні.

Оборот в 700 мільйонів євро (2011 рік) і виробничі потужності, які розраховані в даний час на виробництво більш 450.000 тонн високоякісного профілю в рік, є переконливими доказами нашої компетентності та довіри наших клієнтів.

У Німеччині наші заводи розташовані в Берліні і Пірмазенсі. На початку 2009 року завод з виробництва профілю КВЕ відкрився і в Україні - у місті Запоріжжі.

Інші виробничі підприємства розташовані в:

  • Мармот'є, Франція
  • Бозаро, Італія
  • Мадриді, Іспанія
  • Воскресенську і Хабаровську, Росія
  • Т'янджині, Китай
  • Хантсвіллі, штат Алабама, США (виробництво ПВХ-плит)


Контактні дані наших виробничих центрів та найважливіших збутових філіалів компанії Ви знайдете тут.

    


International Profile Group