Бренди


Tools


KBE

Німецька марка KBE (Kunststoffprodukte für Bau und Elektroanlagen)http://www.kbe.ua/ - один з лідерів на ринку постачальників високоякісного німецького пластикового профілю для вікон і дверей в Україну.

Один з кращих продуктів сучасного будівельного ринку, марка КБЕ по праву може пишатися історією свого становлення, яка почалася з заснування в 1980 році. Тоді в Західному Берліні була заснована фірма КВЕ як завод з виробництва пластмаси для будівництва і електротехніки. Після возз'єднання Західної і Східної Німеччини фірма взяла безпосередню участь у відновленні будівель, що належали раніше соціалістичному блоку. 

У 1996 році марка профілю КВЕ з'явилася на українському ринку. До того часу, накопичений в НДР і Східній Європі досвід, дозволив компанії запропонувати Україна не тільки якісні віконні системи, але також готові рішення проблем санації і ремонту будинків. Важливу роль зіграло також і розташування заводу в Берліні - далекоглядне рішення засновників КБЕ.

З моменту приходу КВЕ в Україну компанія завоювала довіру споживачів за високу і стабільну якість, продуманість передових технологій і стильний дизайн віконних систем. А на початку 2009 року - відкрила завод з виробництва ПВХ профілю в м. Запоріжжя.

З 2003 року марку КВЕ в Україну і по всьому світу представляє міжнародний концерн profine International Profile Group - європейський лідер в області ПВХ-профілів.

Міжнародний стандарт

У дослідницькому центрі КВЕ день у день ведуться розробки і проводяться лабораторні випробування ПВХ-профілів. КВЕ - це відточена десятиліттями технологія, багаторічний досвід виробництва і дослідницької роботи та постійне вдосконалення продукції, що випереджає вимоги українського і навіть європейського законодавства. За три десятиліття розробок фахівці КВЕ створили сучасні віконні системи, які запропонують Вам максимум комфорту.

Разом з провідними виробниками екструдерів, верстатів, інструменту та сировини ми прагнемо до постійної оптимізації нашого продукту, його якості і вартості.

Суворий контроль через свою власну систему якості в поєднанні з наглядом багатьох вітчизняних та іноземних сертифікаційних інститутів забезпечує незмінно високу якість продукції, що виходить з нашого заводу.

Якість - це наш борг перед клієнтом - по всіх напрямках нашої діяльності. Саме тому КВЕ одним з перших у галузі отримало сертифікат високого міжнародного стандарту DIN EN ISO 9001.

Системи віконних профілей КВЕ на українському ринку

ПВХ-профіль марки КВЕ виготовляється тільки на власних заводах в Берліне і Запоріжжі (з 2009 року). Повна ідентичність систем КВЕ, виготовлених в Берліні та в Запоріжжі, гарантована і підтверджена сертифікатами.

З 2004 року всі віконні і дверні системи КВЕ, на відміну від переважної більшості інших систем, представлених в Україні, здійснюються за екологічною рецептурою greenline - без використання свинцевих стабілізаторів.

profine GmbH в Україні

69065, м.Запоріжжя,
вул. Електрозаводська, 3

Тел./факс: +38 (061) 284 13 04

eMail: info.ua@profine-group.com

www.kbe.ua

    


International Profile Group