Бренди


Tools


KÖMMERLING - якісний профіль зі світовою славою

http://www.kommerling.ru/

KÖMMERLING – найстарша марка концерну profine. Вона існує на ринку більше  ста років,при цьому, близько півстоліття KÖMMERLING займається екструзією профілю. Історія марки почалася в 1887 році, коли німецький торговець Карл Кьоммерлінг заснував своє підприємство з виробництва предметів споживання взуттєвої промисловості в місті Пірмазенс. Далі на підприємстві почав виготовлятися клей, синтетичний каучук і пластмасові жалюзі. Нарешті, в 1967 році під маркою KÖMMERLING було розпочато виробництво ПВХ-профілів і плит. Підприємство мало успіх, і це дозволило проводити політику експансії.
Сьогодні KÖMMERLING - це марка № 1 у Європі в галузі ПВХ-профілів. Свою продукцію марка поставляє в 50 країн світу, в тому числі і в Україну. При цьому, метою підприємства спочатку було виробництво широкої гами продуктів, які відповідають найвищим вимогам. Сюди відносяться естетичні, технічні та фізичні характеристики, а також надзвичайно тривалий термін служби виробів при мінімальному відході. Сильною стороною марки є також широкий асортимент виробленої продукції (ПВХ-плити, сендвіч-панелі, пр.) і серйозний підхід до навчання фахівців.

Яскравою ідеєю, що обіцяв прекрасні перспективи KÖMMERLING, став перехід на нову безсвинцеву рецептуру виробництва. Адже саме спеціалістами KÖMMERLING була розроблена і вже в 2001 році впроваджена екологічна технологія greenline. Тільки в 2004 році, після об'єднання трьох торгових марок ПВХ-профілю в один концерн profine GmbH, коли на стабілізатор greenline були переведені TROCAL і КВЕ, нова технологія була широко представлена ринку. Тепер це стало незаперечною конкурентною перевагою всіх марок концерну.

 

profine GmbH в Україні

69065, м.Запоріжжя,
вул. Електрозаводська, 3

Тел./факс: +38 (061) 284 13 04

eMail: info.ua@profine-group.com

www.koemmerling.ua

 

    


International Profile Group