Бренди


Tools


TROCAL – піонер відкриває горизонти

http://www.trocal.ruУ 1954 році світу було представлено перше пластикове вікно серійного виробництва, вироблене TROCAL. З цього моменту TROCAL робить вирішальний вплив на розвиток пластикових профілів для віконних і дверних систем.

Для того, щоб відповідати високим вимогам постійно зростаючих ринкових потреб, TROCAL постійно співпрацює з переробниками профілю, забудовниками, проектувальниками, житлово-будівельними компаніями та органами сертифікації. Результатами цієї співпраці були, наприклад: перше середнє ущільнення в складових рамах, окрема монтажна камера в зоні, не схильної до впливу погодних факторів, а також єдині в своєму роді камери з стільниковою структурою для більш високої жорсткості при крученні і кращі показники по теплоізоляції.

Послідовною і професійною підготовкою ринку серед архітекторів та керівників TROCAL налагоджує контакти між замовниками та виробниками вікон.

У 1975 році TROCAL винайшов кольоровий віконний профіль, вироблений методом коекструзії, і першим серед виробників випустив лінію продуктів AcrylProtect - кольоровий профіль з акриловим покриттям (ПММА).

Поряд з системою TROCAL AcrylProtect додаткові можливості по колірному оформленню пропонують профілі з плівковим покриттям програми TROCAL DecoStyle або система алюмінієвих накладок TROCAL AluClip.

TROCAL пропонує наступний асортимент продукції:

  • TROCAL InnoNova_70
  • TROCAL AluClip
  • Програма дверних систем TROCAL InnoSafe
  • TROCAL AirMatic
  • TROCAL ComfoLip
  • TROCAL AluFusion
  • TROCAL Confort
profine GmbH в Україні


69065, м.Запоріжжя,
вул. Електрозаводська, 3

Тел./факс: +38 (061) 284 13 04

eMail: info.ua@profine-group.com

www.trocal.ua

 

 

    


International Profile Group