Компанія


Tools


Відповідальність

Екологічний матеріал майбутнього

http://www.greenline-windows.com

 Єдина серед великих виробників віконних профілів, група profine використовує в серійному виробництві вихідні матеріали з хімічним стабілізатором на кальцієво-цинковій основі, виключаючи таким чином свинець з усього циклу виробництва.

Нове покоління пластикових віконних профілів вже сьогодні відповідає екологічним вимогам майбутнього і повністю відповідає добровільної ініціативи "Vinyl 2010", а також цілі екологічної комісії ЄС - виключити свинець як стабілізатор з промислового виробництва.

При відсутності тяжкого металу - свинцю - стають зайвими всі спеціальні методи обробки на всіх етапах, починаючи від виробництва і закінчуючи утилізацією кінцевого продукту. Зрозуміло, вікна, виготовлені з використанням стабілізатора greenline, мають всім класичними та економічними перевагами такого віконного матеріалу, як пластик, наприклад особливою стійкістю і довгим терміном служби, прекрасною теплоізоляцією, відмінною погодостойкостью і високоякісної поверхнею.

Використовуючи стабілізатор greenline, група profine, спільно з підприємствами-партнерами, бере на себе відповідальність по відношенню до людини і навколишнього середовища - не завдавати шкоди.

Будучи членом-засновником асоціації по вторинній переробці вікон REWINDO в Німеччині, profine забезпечує утилізацію демонтованих вікон із ПВХ-профілів в замкнутому циклі переробки.

    


International Profile Group